Ponad 100-letnia historia marki DEUTZ-FAHR opiera się na zaletach niemieckiej technologii produkcji ciągników i połączeniu sprawdzonych rozwiązań z innowacyjnością. To źródła międzynarodowego sukcesu przedsiębiorstwa. Działając w ramach strategii nieustannego rozwoju, Grupa SDF rozpoczęła kampanię mającą na celu dalsze doskonalenie istoty marki.

Po około trzech latach projektowania i budowy, w bawarskim mieście Lauingen, w maju 2017 roku oficjalnie otwarto najnowocześniejszy w Europie zakład produkcji ciągników: DEUTZ-FAHR LAND.  W zakładzie tym produkowane są ciągniki serii 6, 7, 8 i 9, przeznaczone na rynek międzynarodowy.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii z zakresu montażu i lakierowania oraz testów jakości hydrauliki, elektroniki i podwozia, nowy obiekt umożliwia zrewolucjonizowanie produkcji ciągników. Wyznacza nowe standardy efektywności, wydajności i jakości produkcji.

Całkowity koszt inwestycji, licząc wraz z nowym centrum obsługi klientów DEUTZ-FAHR ARENA, wynosi 90 milionów euro i stanowi największy jednorazowy wydatek inwestycyjny w historii firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy SAMASZ na stronie www.deutz-fahr.com.

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.